Meie teenused

Veebilehtede loomine

Umka Design Studiost saate tellida: Landing page, firma kodulehe, visiitkaart-kodulehe, veebipoe või veebirakenduse väljatöötamist. Samuti aitame veebilehe rebrändinguga. Tegeleme nii kogu veebilehe kui ka üksikute osade väljatöötamisega.

Meie eesmärgiks on usalduslik koostöö klientidega. Õpime tundma oma konkurente, nende tugevusi ja nõrkusi, uurime sihtrühma. Selle tulemusena pakume oma klientidele unikaalseid tooteid, mis aitavad neil sissetulekuid suurendada.

01 Landing Page

Me tegeleme müügilendingutega. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

02 Visiitkaart-koduleht

Me tegeleme veebilehtedega. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

03 Firma koduleht

Me tegeleme firma kodulehtedega. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

04 Veebipood

Me tegeleme veebilehtedega. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt


Graafiline disain

Graafiline disain – asendamatu toode tänapäeva ühiskonnas. See on vajalik veebilehtede, logode, trükitoodete, etikettide, pakenditge jmt kujundamiseks. Graafiline disain paneb aluse firma stiilile.

Graafiline disain aitab firmat ja tema toodangut ära tunda, aitab kaasa müügikäibe suuremńdamisele ja firma imidži loomisele. Visuaalne pool peab olema unikaalne ja jääma auditooriumile meelde.

01 Veebilehe disain

Me tegeleme veebidisainiga. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

02 Logo

Me tegeleme logode disainiga. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt


Polügraafiline disain

Toote polügraafiline disain – see on üks reklaamtoote olulisi osi. On väga oluline mainida, et potentsiaalse kliendi tähelepanu tõmbamiseks on kvaliteetsete materjalide ja tehnoloogiate kasutamisest vähe, vaja on ka kvaliteetsele kujundusele lisada õigesti disainitud tekst.

Meie eesmärk on luua toode, mida on meeldiv lugeda ja käes hoida. Me uurime teiste teenusepakkujate tugevaid ja nõrku külgi ning sihtrühma vajadusi. Tänu sellele loome unikaalse ja nõutud toote.

01 Visiitkaardid

Me tegeleme visiitkaartide disainiga. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

02 Flaierid, voldikud, postkaardid, kalendrid

Me tegeleme flaierite, kalendrite jmt disainiga. Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt

03 Fototöötlus

Me tegeleme fototöötlustega . Kogu väljatöötamise protsessi arutame kliendiga läbi. Töö valmimise kiirus sõltub projekti keerukusest.

Vaata lähemalt